Lázeňská péče

Kompletně zařídíme a zprostředkujeme pro Vás lázeňskou a relaxační péči v těchto zařízeních.

17 let zkušeností

hotely navštíví 30 000 hostů ročně

Této královské péči je těžké odolat....

Mariánské lázně - Lázeňský hotel ROYAL

royal1.jpg

V Mariánských lázních leží na okraji lesoparku a nabízí úžasný panoramatický výhled na celé město, a přesto je to jen asi 300m od centra. Je to moderní lázeňský komplex s kapacitou 137 lůžek. V areálu hotelu je vlastní parkoviště. Hotel nabízí kompletní balneoprovoz včetně bazénu, vířivky, parní lázně, sauny a fitness. Přímo v hotelu je kavárna, která je oblíbeným místem lázeňských hostů.

Luhačovice - lázeňské hotely MIRAMARE

royal2.jpg

Byly vyhlášeny lázeňskou společností roku 2007, se nacházejí v Luhačovicích, čtvrtém největším a nejnavštěvovanějším lázeňském městě. Pokud se rozhodnete toto město navštívit, můžete se ubytovat v hotelovém komplexu MIRAMARE nedaleko kolonády. Lázeňské hotely MIRAMARE mají 215 lůžek a k léčbě využívají dva vlastní léčebné prameny. Před areálem je vlastní parkoviště.

Luhačovice - Lázeňský hotel VILA ANTOANETA

royal3.jpg

Se nachází v klidnější Pražské čtvrti Luhačovic. Lázeňský hotel VILA ANTOANETA má 87 lůžek. Nabízí hostům osvěžující vodní relaxační centrum, které má vnitřní bazén propojený s vnějším bazénem o celkové délce 18m s protiproudem, Whirlpool, saunu, parní lázně, sluneční terasu. V tomto hotelu panuje příjemná rodinná atmosféra a je vhodný i pro mladší generaci a rodiny s dětmi.

Luhačovice - Luxury Spa Wellness VILA VALAŚKA

royal4.jpg

Je určena těm, kteří hledají v Luhačovicích to nejlepší ubytování. Vila Valaška je historicky vzácná budova od architekta Dušana Jurkoviče z roku 1907. Nabízí luxusní ubytování apartmánového typu, individuální přístup a nadstandardní služby. V hotelu je pouze 9 velkých apartmánů, restaurace a intimní wellness centrum. Po náročné rekonstrukci byla Vila Valaška otevřena v červnu 2009.

Ostrožská Nová Ves - SIRNATÉ LÁZNĚ

royal5.jpg

Jsou ideálním místem, pokud máte kožní problémy či onemocnění pohybového aparátu. V Ostrožské Nové Vsi jsou sirnaté prameny přímo v areálu lázní a dělají téměř zázraky. Komplex nabízí odbornou léčbu a provotřídní rehabilitaci, má kompletní balneoprovoz s širokou nabídkou procedur. Areál je obklopen lesoparkem o rozloze 10ha.

Velké Losiny - TERMÁLNÍ LÁZNĚ

royal6.jpg

Patří mezi nejstarší a nejznámější  moravské lázně s dlouholetou tradicí. Malebný lázeňský areál se nachází v rozsáhlém lesoparku o rozloze 40ha s vzrostlými stoletými stromy a vzácnými dřevinami z celého světa. Návštěvníci a lázeňští hosté vyhledávají v Termálních lázních především účinky místních termálních sirných vod. V areálu lázní je v letních měsících v provozu venkovní termální koupaliště.

Velké Losiny - WELLNESS hotel DIANA

royal7.jpg

Se nachází na okraji lesa nedaleko TERMÁLNÍCH LÁZNÍ Velké Losiny. Od hotelu je krásný výhled na oboru s daňky a hřebeny Jeseníků. Wellness hotel DIANA je ideálním místem pro relaxaci, sport a dovolenou s dětmi. Na dětskou návštěvu jsme s hotelu DIANA připraveni, máme dětský koutek, venkovní dětské hřiště a spousty další zábavy pro děti na celý den. V zimě je zajištěn ski-bus přímo do nedalekých lyžařských areálů. Často je tento hotel také využíván k firemním akcím, svatbám a rodinným oslavám.

LÉČEBNÉ POBYTY

Máte zdravotní problémy?

- bolesti zad a kloubů

- nemoci dýchacích cest

- nemoci kožní

- neurologické nemoci

- civilizační choroby

- nemoci metabolické

- nemoci trávicího ústrojí

- nemoci močového ústrojí

- rehabilitační pobyty

Lázeňské léčebné pobyty jsou vhodné zejména pro klienty, kteří potřebují odbornou lázeňskou léčbu pod dohledem lékaře. Léčebný program sestaví na základě vstupního lékařského vyšetření lázeňský lékař a dle zdravotního stavu klienta navrhne vhodné lázeňské a léčebné procedury. Lázeňská léčba je založena na využití přírodních léčivých zdrojů profesionální rehabilitaci a přispívá ke kompletní regeneraci a relaxaci organismu.

Všechny hotely ROYAL SPA v Mariánských Lázních, v Luhačovicích, Ostrožské Nové vsi nebo ve Velkých Osinách nabízí komplexní služby pod jednou střechou a zdravotnickou službou 24 hod. denně.

RELAXACE A WELLNESS

Chcete odpočívat?

- wellness a relaxace

- víkendové pobyty

- romantické pobyty

- dovolená s dětmi

- pobyty pro seniory

- pobyty pro ženy

Nabídka wellness a relaxačních pobytů je určena pro všechny - ženy i muže, seniory i ty mladší, manažery a samozřejmě také pro rodiče s dětmi, kteří si chtějí užít dovolenou v lázních nebo na horách. Ve všech hotelech ROYAL SPA nabízíme kompletně vybavené wellness centra a balneoprovozy s širokou nabídkou lázeňských wellness a relaxačních procedur, jako jsou různé druhy masáží, relaxační koupele, prohřívající zábaly, sauna, parní lázeň, kosmetika a mnoho dalších. Tyto relaxační pobyty slouží k celkové regeneraci organismu např. po sportovních aktivitách, po firemních akcích nebo jako wellness doplněk k pobytu na hotelu.

Všechny naše lázeňské a wellness hotely nabízí kromě příjemného lázeňského prostředí také zajímavé tipy na výlety v Jeseníkách, na Moravském Slovácku, v Mariánských Lázních či okolí Luhačovic. Využijete bohaté nabídky na kulturní a společenské vyžití a možnost aktivního odpočinku.

royal-spa.jpg