Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hasící přístroje

 

Hasící přístroj práškový 2 kg

Hasící přístroj práškový pod stálým tlakem a obsahu 2 kg určený k hašení pevných hořlavých látek, hořlavých kapalin, plynů i zařízení pod elektrickým napětím do 1000V z min. vzdálenosti 1 metr v počáteční fázi.

Vhodný pro použití v domácnostech, obchodech i automobilech (povinné vybavení automobilů

např. vozidel IZS atd.)

Hasící účinnost: 8 A, 34 B.

 

Hasící přístroj práškový 6 kg

Hasící přístroj práškový pod stálým tlakem o obsahu 6 kg určený k hašení pevných hořlavých látek, hořlavých kapalin, plynů i zařízení pod elektrickým napětím do 1000V z min. vzdálenosti 1 metr v počáteční fázi.

Vhodný pro použití v průmyslu, obchodech a nákladních vozidlech. Jedná se o přístroj s vynikajícím hasícím účinkem.

NOVINKA! Nová zvýšená hasící účinnost:43A, 233B, C.

 

Hasící přístroj 1 kg do auta

Hasící přístroj práškový pod stálým tlakem o obsahu 1 kg je určený k hašení pevných hořlavých látek, hořlavých kapalin, plynů i zařízení pod elektrickým napětím do 1000V z min. vzdálenosti 1 metr v počáteční fázi.

Vhodný pro použití v domácnostech, obchodech i automobilech.

Hasící účinnost: 5A, 21B, C.

 

Hasící přístroj CO2 2 kg

Hasící přístroj o obsahu náplně 2 kg kysličníku uhličitého je určen k hašení hořících kapalin, hořících plynů i zařízení pod elektrickým napětím do 1000V z min. vzdálenosti 1 metr.

Vhodný pro použití v laboratořích, kuchyních, pro trafostanice apod.

Hasící účinnost: 21B, C.

 

Hlásič kouře

Toto zařízení s fotoelektrickým kouřovým senzorem je napájeno baterii 9V. Díky fotoelektrické technologii je zařízení citlivější při detekci pomalu doutnajících požárů, které produkují hustý tmavý kouř a málo tepla, a mohou doutnat hodiny, než propuknou v plameny. Tento přístroj neobsahuje radioaktivní prvky, které by mohly být nebezpečné pro okolí. Kouřový hlásič by měl být instalován v každé místnosti. Pro minimální úroveň ochrany by měl být instalován jeden hlásič do prostoru mezi obývací částí a ložnicemi. Umístěte přístroj poblíž obývacích prostor a ujistěte se, že je signál slyšitelný tak v ložnicích, pokud jsou užívány. Kouřové hlásiče mohou spustit zvukový alarm jedině tehdy, když detekují kouř nebo částice unikající hořením ve vzduchu. Činnost kouřového hlásiče lze testovat pomocí testovacího tlačítka. Nepoužívejte žádnou jinou testovací metodu. Alarm upozorní na nutnost výměny baterie. Led dioda signalizuje provoz.

Hlásič je certifikovaný v souladu s EN 14604 dle požadavků vyhlášky MV č. 23/2008 o technických podmínkách požární ochrany staveb. Vhodný ke kolaudacím novostaveb.

Jednoduchá instalace (vruty a hmoždinky jsou součástí dodávky).

Baterie je součástí dodávky.

 

Veškeré hasící přístroje dodáváme s garancí a veškerými

potřebnými doklady určenými ke

kontrole!

 

                              hasici-pristroj.jpg